Szafy i Garderoby

20141219_17560720150415_13205020150213_142736Stylowe szafy na zamówienie i meble biurowe

Proponujemy Państwu meble wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Wśród nich nowoczesne i klasyczne szafki łazienkowe, szafy oraz garderoby.

Garderoby i szafy na zamówienie

Nasza oferta to zarówno garderoby pod zabudowę, jak i indywidualnie zaprojektowane meble spełniające różnorodne funkcje. Wykonujemy również szafy do przedpokoju, szafy wnękowe oraz nietypowe projekty, np. szafki łazienkowe, szafy przesuwne o niestandardowych wymiarach. Realizujemy wszystkie niecodzienne zamówienia, zarówno jeśli chodzi o problematyczną zabudowę, jak i wygórowane wymagania odnoszące się do samego projektu.

Meble biurowe

Jeśli marzysz o funkcjonalnej przestrzeni, w której nie tylko wypoczynek, lecz również praca staną się przyjemnością – zaufaj profesjonalistom w dziedzinie aranżacji i projektowania wnętrz! Nasze biurka i regały ułatwią organizację pracy, a eleganckie drzwi przesuwne i szafki uzupełnią przestrzeń w najbardziej funkcjonalny sposób. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!

Kontakt

garderoby (8)

Meble i szafy na wymiar

Oferujemy transport, montaż, projekt i wycenę – gratis! Jesteśmy pewni najlepszej jakości naszych usług. Przedstawiając Klientowi indywidualny projekt, dbamy o estetykę wnętrza, mając na uwadze wygodę i funkcjonalność produkowanych mebli.

Realizujemy zamówienia dla dużych przedsiębiorstw, szkół, jak i indywidualnych zleceniodawców.

Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy wymarzone meble, które będą harmonijnym uzupełnieniem Twojego otoczenia i doskonałym odzwierciedleniem Twojego ulubionego stylu. Odwiedź naszą fabrykę mebli Ada-Mar w Lubsku już dziś!